ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Fotogalerie pro ostatní školní roky

Oslava Dne Matek ve škole (11.05.2007)

Množství aktivit, které v rámci projektu „Cesta Gabry a Málinky ke klíčovým kompetencím” na naší základní škole ve Štítné nad Vláří probíhalo jsme rodičům i široké veřejnosti prezentovali v pátek 11. května 2007 při příležitosti oslav Dne matek. O zahajovací vystoupení se postaral národopisný soubor Javorníček. Rodiče se pak shromáždili ve školním sálku, kde po přednesu básniček pro maminky následovalo promítání prezentace o projektu.

Oslava Dne Matek ve škole (11.05.2007)
Oslava Dne Matek ve škole (11.05.2007)

přejít na tuto fotogalerii


Branný závod Smolina (20.10.2006)

V pátek 20. října  proběhl 3. ročník branného závodu pro školy a DD ve Zlínském a Jihomoravském kraji, který se uskutečnil okolí areálu DD Smolina u Valašských Klobouk. Děti soutěžily ve znalostech zdravovědy, orientace na mapě, střelby vzduchovkou a v běhu na delší trati. Vítězným družstvem se již podruhé stalo družstvo naší základní školy.

Branný závod Smolina (20.10.2006)
Branný závod Smolina (20.10.2006)

přejít na tuto fotogalerii


Gabriela Kliková navštívila Štítnou (11.12.2003)

Ve čtvrtek 11. prosince 2003 přivítala naše škola převzácnou návštěvu, paní Ing. Gabrielu Klikovou, dceru Gabry, jedné ze dvou hlavních postav naší známé milé knížky o Gabře a Málince. V hodinové besedě se žáky od pátých do devátých tříd si Gabra II. (jak paní Kliková sama sebe označuje) získala srdce všech přítomných.

Ona sama se ve škole Gabry a Málinky cítila jako doma, vždyť byla ve škole své maminky, jak s velkou radostí řekla. Moc se jí u nás líbilo – estetické prostředí, pěkná a vřelá atmosféra a hlavně naše děti. Ocenila jejich pěkné chování, zájem a dobré vyjadřovací schopnosti. Přestože paní Kliková strávila v naší obci jen pár hodin, zapsala se jí Štítná, kde její maminka prožila kus svého šťastného dětství, hluboko do srdce. Ráda slíbila, že zase někdy přijede, aby mohla Štítnou a její krásné okolí lépe poznat.

Gabriela Kliková navštívila Štítnou (26.12.2003)
Gabriela Kliková navštívila Štítnou (26.12.2003)

přejít na tuto fotogalerii


Prodejní výstava adventních věnců (28.11.2003)

Prodejní výstava adventních věnců a vánočních ozdob, které vytvořili žáci naší základní školy školy pod vedením svých učitelek, měla obrovský ohlas a úspěch. Děti se rozhodly, že výtěžek věnují postiženým dětem na konto adventních koncertů. Svou prací tak získaly 7.927,– Kč. Poděkování patří všem zúčastněným pedagogům, zejména Mgr. Zdeňce Miklasové, učitelce výtvarné výchovy, a Mgr. Zdence Vargové, které celou akci organizovaly.

Také děkujeme všem rodičům, pedagogům a občanům, kteří tuto krásnou aktivitu dětí podpořili finančně či morálně. Na stejné konto půjde i 1.300,– Kč ze sbírky desetníků a dvacetníků, kterou zorganizovali žáci devátých tříd. Vybrané částky zaokrouhlíme finančními příspěvky pracovníků školy, takže na konto adventních koncertů odešle naše škola celkem 10.000 Kč.

Prodejní výstava adventních věnců (28. 11. 2003)
Prodejní výstava adventních věnců (28. 11. 2003)

přejít na tuto fotogalerii


Ostatní fotogalerie

zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg