Projekt: Dotkněte se inovací

Období práce na projektu: od 15. 10. 2014

– název projektu: Dotkněte se inovací

– operační program:

registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0024

– realizátor projektu: BOXED, s.r.o.

– partner projektu: Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Popis projektu: Projekt DOTKNĚTE SE INOVACÍ v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurencespchopnost je realizován v rámci individuálního projektu ostatního prioritní osy 7. 1. v oblasti podpory 1.3. Příjemcem dotace je BOXED, s.r.o, Velflíkova 4, Praha 6. Do projektu je zapojeno 50 partnerů s finančním příspěvkem.

Cílem projektu je:

• zvýšení profesního a osobnostního růstu pedagogických pracovníků a přenesení těchto kompetencí do zvýšení a zkvalitnění využití ICT prostředků a technologií do výuky na základních a středních školách.
  • najít, proškolit a vychovat mentora na každé škole a tím zajistit udržitelnost procesu zvyšování využívání ICT prostředků i po zakončení tohoto projektu.
  • zefektivnění využití ICT ve vzdělávání.
  • zvýšení metodické a technické podpory pedagogických pracovníků.
V rámci tohoto projektu zřídíme novou počítačovou učebnu na 1. stupni, ve které bude žákům k dispozici 18 dotykových notebooků.
stránka „Projekt: Dotkněte se inovací” již byla zobrazena 2408x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: