Projekt: Gabra a Málinka před interaktivní tabulí

zs-stitna-2011-interaktiv-tabule-uvod Období práce na projektu: 1.12.2008 – 30.11.2011

– koordinátorka projektu – Eva Trávníčková

Naše základní škola Gabry a Málinky pracuje na projektu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento projekt je rovněž spolufinancován ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu.

Cílem projektu „Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” je vytvoření technického zázemí k moderní výuce: vybavení učeben interaktivními tabulemi, vytvoření programového zázemí k moderní výuce, nákup interaktivních učebnic a výukových programů, ale také vytvoření vlastních elektronických výukových materiálů a pracovních materiálů nejen do všeobecně vzdělávacích předmětů, ale i k výuce jazyků.

V rámci projektu „Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” nabízíme učitelům okolních škol možnost vyzkoušet si v našich odborných pracovnách ostré verze interaktivních učebnic, které vydávají nakladatelství Nová škola a Fraus. Podrobnější informace, kontakt a seznam interaktivních učebnic naleznete v dokumentu: Přijďte si vyzkoušet interaktivní učebnice.

Průběh projektu:

stránka „Projekt: Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” již byla zobrazena 4001x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.