Projekt: Gabra a Málinka před interaktivní tabulí

zs-stitna-2011-interaktiv-tabule-uvod Období práce na projektu: 1.12.2008 – 30.11.2011

– koordinátorka projektu – Eva Trávníčková

Naše základní škola Gabry a Málinky pracuje na projektu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento projekt je rovněž spolufinancován ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu.

Cílem projektu „Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” je vytvoření technického zázemí k moderní výuce: vybavení učeben interaktivními tabulemi, vytvoření programového zázemí k moderní výuce, nákup interaktivních učebnic a výukových programů, ale také vytvoření vlastních elektronických výukových materiálů a pracovních materiálů nejen do všeobecně vzdělávacích předmětů, ale i k výuce jazyků.

V rámci projektu „Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” nabízíme učitelům okolních škol možnost vyzkoušet si v našich odborných pracovnách ostré verze interaktivních učebnic, které vydávají nakladatelství Nová škola a Fraus. Podrobnější informace, kontakt a seznam interaktivních učebnic naleznete v dokumentu: Přijďte si vyzkoušet interaktivní učebnice.

Průběh projektu:

stránka „Projekt: Gabra a Málinka před interaktivní tabulí” již byla zobrazena 4621x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel