Projekt: Šablony pro ZŠ Gabry a Málinky

– název projektu: Šablony pro ZŠ Gabry a Málinky

– operační program: Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

– registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0001475

Popis projektu: Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, spolupráci s rodiči dětí a žáků.

Průběh projektu:

Aktivita II/1.1 Školní asistent

• 0,5 úvazku na 12 měsíců
  • aktivitu budeme plnit ve školním roce 2017/2018
  • podpora žáků ohrožených školním neúspěchem
Aktivita II/2.1e Vzdělávání pedagogických pracovníků
  •  rozsah 16 hodin
  • zaměřené na inkluzi
Aktivita II/2.8 Vzdělávání pedagogických pracovníků
  • rozsah 8 hodin
  • zaměřené na inkluzi
Aktivita II/3.1 Čtenářský klub – 10 aktivit
  • v období pěti po sobě jdoucích měsících, ve kterých probíhá výuka, bude realizováno minimálně 16 schůzek v délce trvání 90 minut
Aktivita II/3.2 Klub zábavné logiky a deskových her – 2 aktivity
Aktivita II/3.3 Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem – 12 aktivit
  • v období pěti po sobě jdoucích měsících, ve kterých probíhá výuka, bude realizováno minimálně 16 schůzek v délce trvání 60 minut
stránka „Projekt: Šablony pro ZŠ Gabry a Málinky” již byla zobrazena 294x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.