Přírodovědný klokan 2018

- napsáno 15. října 2018 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0016-velka

Ve středu 10. 10. 2018 řešilo 18 žáků 8. a 9. ročníku úkoly z matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu a zeměpisu v soutěži Přírodovědný klokan. Nejúspěšnějšími řešiteli se stali žáci 9. třídy.

• 1. místo -  Aleš Struhař
  • 2. místo - Tereza Burďáková
  • 3. místo -  David Horňák
Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast.

VSL 2018 - minikopaná

- napsáno 12. října 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0011-velka

Skvělý výkon předvedli naši fotbalisté v Luhačovicích. Po vítězném tažení ve skupině jsme prohráli až na penalty s pozdějším vítězem ze Slavičína, ale v boji o třetí místo jsme dokázali v penaltovém rozstřelu porazit domácí fotbalisty. Jen 2 inkasované góly svědčí o výborném kolektivním výkonu našich chlapců!! Všem děkuji za reprezentaci školy.

Josef Hnaníček

Vyhodnocení sběrů

- napsáno 11. října 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9964-velka

Ve středu 10. 10. 2018 jsme odměnili vítěze sběru šípků a papíru.

Nejlepšími sběrači šípků na 1.stupni byli vyhodnoceni Florián Martinka, Matěj David a Eliška Šamková, za 2.stupeň Barbora Šenkeříková, Sára Strnadová a Alena Miklasová.

Ve sběru papíru vyhráli na 1. stupni Jan Hnilo, Nela Strnková a Jakub Kulíšek, na 2. stupni Dominik Hnilo, Alena Miklasová a Adam Barbořík.

Děkujeme nejen vítězům, ale i všem žákům a jejich rodičům, kteří se na sběrech podíleli.

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.