- napsáno 12. června 2012 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9541-velka

Ve středu 20. června si děti, které navštěvují LŠU, připravily pro školní družinu koncert. Vystoupení se konalo v hudebně školy a své umění předvedli tito žáci: na klavír zahrála Nela Bartošová z 5. tř., na kytaru Adéla Škubníková z 5. tř., David Zvoníček ze 2. tř., Tamara Bartozelová z 5. tř., na zobcovou flétnu Kristýna Fojtíková ze 2. tř., Lucka Strnadová ze 2. tř., Vanda Miklasová ze 4. tř., Adéla Caletková ze 4. tř. Svým zpěvem zaujaly Tereza Pekařová ze 4. tř., Vendula Urbanová ze 2. tř. a Katka Matúšů ze 4. tř.  Děkujeme všem účinkujícím za velmi  pěkný kulturní zážitek.

Hana Bartošová

zpráva „” již byla zobrazena 1990x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.