Výlet 5. ročníku

- napsáno 12. června 2012 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

profimedia-0004811019-1

V úterý 5. června se žáci 5. třídy zúčastnili školního výletu do Brna a Moravského krasu.

V Brně jsme jako první navštívili hvězdárnu a planetárium, kde byl pro žáky připraven výukový program Poznej svůj vesmír. Poté jsme se vydali na krátkou prohlídku centra Brna, viděli jsme Špilberk,  náměstí Svobody, Zelný trh a navštívili jsme  chrám sv. Petra a Pavla.

Naše další cesta vedla do Moravského krasu, kde jsme si prohlédli Punkevní jeskyni a propast Macochu a také jsme se projeli na lodičkách po říčce Punkvě.

Výlet se nám i přes nepříznivé počasí vydařil. Domů jsme se vrátili unavení, ale se spoustou zážitků.

žáci 5. ročníku

zpráva „Výlet 5. ročníku” již byla zobrazena 1746x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy