Výlet 5. ročníku

- napsáno 12. června 2012 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

profimedia-0004811019-1

V úterý 5. června se žáci 5. třídy zúčastnili školního výletu do Brna a Moravského krasu.

V Brně jsme jako první navštívili hvězdárnu a planetárium, kde byl pro žáky připraven výukový program Poznej svůj vesmír. Poté jsme se vydali na krátkou prohlídku centra Brna, viděli jsme Špilberk,  náměstí Svobody, Zelný trh a navštívili jsme  chrám sv. Petra a Pavla.

Naše další cesta vedla do Moravského krasu, kde jsme si prohlédli Punkevní jeskyni a propast Macochu a také jsme se projeli na lodičkách po říčce Punkvě.

Výlet se nám i přes nepříznivé počasí vydařil. Domů jsme se vrátili unavení, ale se spoustou zážitků.

žáci 5. ročníku

zpráva „Výlet 5. ročníku” již byla zobrazena 1835x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.