ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

1. místo ve VSL 2015

- napsáno 25. června 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Naděžda Hnaníčková

vsl-foto-006-995

V letošním školním roce se nám opět podařilo ve Valašské sportovní lize dosáhnout na 1. místo. Ve všech deseti disciplínách jsme se velmi často objevovali na prvních třech místech. Díky úspěchu v poslední disciplíně – atletice 2. stupně –  jsme s velkým bodovým náskokem získali po dvou letech prvenství. Za snahu a úsilí děkuji všem žákům, kteří nás vzorně reprezentovali ve všech disciplínách. Velké poděkování patří i kolegům, kteří žáky na jednotlivé soutěže úspěšně připravovali. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „1. místo ve VSL 2015” již byla zobrazena 669x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg