A-Z kvíz pro Javorníček 2016

- napsáno 5. ledna 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

oslava-257-722

První schůzka Javorníčku v novém roce 2016 se konala v pondělí 4.1. Sešli jsme se v interaktivní učebně u zábavného A-Z kvízu.

Žáci červených a modrých družstev řešili úkoly, které se týkaly lidových písní a hudební výchovy. Průběh kvízu byl od začátku až do konce napínavý. Zapojily se všechny děti a v průběhu soutěže zazpívaly spoustu lidových písní. Těsně zvítězilo družstvo modrých a získalo sladkou odměnu. Družstvo červených dostalo cenu útěchy. Všichni spokojeně odcházeli domů.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „A-Z kvíz pro Javorníček 2016” již byla zobrazena 560x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.