ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

A-Z kvíz pro Javorníček 2016

- napsáno 5. ledna 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

oslava-257-722

První schůzka Javorníčku v novém roce 2016 se konala v pondělí 4.1. Sešli jsme se v interaktivní učebně u zábavného A-Z kvízu.

Žáci červených a modrých družstev řešili úkoly, které se týkaly lidových písní a hudební výchovy. Průběh kvízu byl od začátku až do konce napínavý. Zapojily se všechny děti a v průběhu soutěže zazpívaly spoustu lidových písní. Těsně zvítězilo družstvo modrých a získalo sladkou odměnu. Družstvo červených dostalo cenu útěchy. Všichni spokojeně odcházeli domů.

                                         Mgr. Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „A-Z kvíz pro Javorníček 2016” již byla zobrazena 636x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg