ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Adaptační kurz 6. ročníku

- napsáno 20. listopadu 2009 v kategorii Exkurze-výlety autorem Žáci

zs-stitna-2009-adaptacni-kurz-frystak-08-uvod Žáci 6. ročníku absolvovali ve dnech 18.až 20. listopadu 2009 adaptační kurz ve Fryštáku, jehož cílem bylo stmelení kolektivu a odstranění případných problémů.

Pobavte se s námi! Náš pobyt ve Fryštáku:

Ačkoli jsme v autobuse dělali skopičiny, házeli do sebe (i po sobě) brambůrky a sladkosti a pak se divili, že je nám z toho špatně, dorazili jsme do Fryštáku docela v pořádku. Byli jsme překvapení, když se na náměstí, na kterém jsme zůstali napospas civilizaci, objevili dva „agenti FBI“ (v těch seriálech přece chodí v civilu!), kteří nám odvezli autem zavazadla (někteří jich měli opravdu hodně) do budovy DISu. Dostali jsme do rukou list s otázkami a běhali jsme po náměstí jako splašení, abychom na ně odpověděli.

Celou dobu jsme hráli hry, ale nějak nás to neunavilo a minimálně náš pokoj byl plný řevu a ten vedlejší (vlastně i všechny ostatní) dupotu. Druhý den jsme vstali docela časně. Jako den předtím jsme měli plný program a když byly přestávky, těšili jsme se na další hru. Mě nejvíc bavil sedací sprint a slaňování. Ten den nás utahali. Třetí, poslední den, byl program jenom do dvanácti hodin, potom už jsme museli domů. Zůstali by jsme tam i týden, ale nějak to nešlo. Bohužel

Žáci 6. ročníku

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Adaptační kurz 6. ročníku” již byla zobrazena 2025x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg