ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Animační program - JN

- napsáno 18. ledna 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4223-173

V pátek 13. ledna proběhl v 7. a 8. třídě v hodinách německého jazyka animační program. Žáci si mohli hravou formou procvičit svoji slovní zásobu a znalosti reálií německy mluvících zemí. Hlavním cílem programu bylo zvýšit zájem žáků o výuku němčiny.

                                            Mgr. Marcela Zvoníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Animační program - JN” již byla zobrazena 326x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg