ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Animační program v hodinách NJ

- napsáno 11. ledna 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

animace-jn-15-velka

V pondělí 11. 1. 2016 se na naší škole konal v hodinách německého jazyka animační program. Po celou dobu animačních aktivit se o žáky 7., 8. a 9. ročníku starala zkušená animátorka Martina Buchna z národní agentury Tandem. Žákům zajistila zábavu dle jejich představ, možností a znalostí. Celý animační program byl financován v rámci projektu Němčina nekouše Česko-německým fondem budoucnosti a Velvyslanectvím SRN. Program se žákům líbil a doufáme, že přispěl k jejich zájmu o studium německého jazyka. 

                                                               Mgr. Marie Ťulpová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Animační program v hodinách NJ” již byla zobrazena 452x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

09.02.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg