ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Atletický trojboj

- napsáno 15. června 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-9558-velka

Ve středu 14. 6. 2017 si připravily vychovatelky ŠD pro děti sportovní soutěž Atletický trojboj - běh 50 m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Nejúspěšnějšími atlety se stali Honza Fagulec ze 2. třídy, Adam Machuča ze 3. třídy a Adam Barbořík ze 4. třídy.

                                                Hana Bartošová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Atletický trojboj” již byla zobrazena 194x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg