AZ kvíz pro Javorníček 2018

- napsáno 12. prosince 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-7101

Po svědomitém nácviku a několika vystoupeních (rozsvěcování vánočního stromku, předvánoční koledování „Děti dětem“) se členové zájmového kroužku Javorníček sešli 11.12.2018 na netradičním místě – v interaktivní učebně.

Tentokrát si procvičili postřeh při řešení tajenky a plnili úkoly zábavného interaktivního A-Z kvízu. Žáci „červených a modrých“ družstev řešili úkoly, které se týkaly lidových písní a hudební výchovy. Kvíz byl od začátku do konce velmi napínavý. Do činnosti se zapojily všechny děti. Zvítězili „červení“. V závěru dostaly všechny děti sladkou odměnu.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „AZ kvíz pro Javorníček 2018” již byla zobrazena 152x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.