ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

AZ kvíz pro Javorníček

- napsáno 14. prosince 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

javor-002-675

Od počátku školního roku měli členové z Javorníčku hodně práce. Od 1. září do 10. prosince 2016  pětkrát vystupovali. Proto poslední Javorníček byl odpočinkový. Soutěžili  v A-Z kvízu na téma „Lidové písně a HV“. Družstvo „modrých“ se utkalo s družstvem „červených“. Všichni soutěžící se snažili nezklamat své družstvo. Při plnění úkolů zpívali jednotlivci i celé skupiny. Potrápili se při hádání  názvů měst z písniček. Po urputném boji zvítězilo družstvo „modrých“. Celá soutěž proběhla v příjemné atmosféře. 

                                         Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „AZ kvíz pro Javorníček” již byla zobrazena 431x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg