ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Beseda - Asie

- napsáno 23. února 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3312-velka

Ve čtvrtek 23. 2. 2017 jsme pro žáky 6. – 9. ročníku zorganizovali v sálku naší školy komentované promítání o Asii. Pan Lukáš Vojáček, který procestoval značnou část tohoto kontinentu, povyprávěl žákům zajímavou formou o životě lidí, památkách i přírodních zajímavostech.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Beseda - Asie” již byla zobrazena 250x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg