Beseda k volbě povolání na ÚP

- napsáno 23. října 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V úterý 20. 9. 2015 se zúčastnili žáci 9. třídy besedy k volbě povolání na Úřadu práce ve Zlíně. Zaměstnanci ÚP nám poradili, jak si správně zvolit střední školu. V prezentaci nám ukázali, která řemesla a obory jsou nejvíce žádány. Dostali jsme www adresu, kde si můžeme vyzkoušet test, který by nasměroval ty z nás, kteří ještě nemají vybranou střední školu. S besedou jsme byli spokojeni.

Žáci 9. třídy

zpráva „Beseda k volbě povolání na ÚP” již byla zobrazena 316x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy