ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Beseda k volbě povolání na ÚP

- napsáno 23. října 2015 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

V úterý 20. 9. 2015 se zúčastnili žáci 9. třídy besedy k volbě povolání na Úřadu práce ve Zlíně. Zaměstnanci ÚP nám poradili, jak si správně zvolit střední školu. V prezentaci nám ukázali, která řemesla a obory jsou nejvíce žádány. Dostali jsme www adresu, kde si můžeme vyzkoušet test, který by nasměroval ty z nás, kteří ještě nemají vybranou střední školu. S besedou jsme byli spokojeni.

                                                                              Žáci 9. třídy

zpráva „Beseda k volbě povolání na ÚP” již byla zobrazena 431x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg