ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Beseda nad kronikou obce

- napsáno 16. října 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Zdenka Vargová

knihovna-va-15-velka

Na závěr učiva o Štítné nad Vláří – Popov jsme navštívili paní Zvoníčkovou, která je kronikářkou naší obce. Žáci 3. třídy mohli vidět kroniky obce a fotografie z minulých let. Paní kronikářka nám přečetla několik zajímavých zápisů. Žáci byli překvapeni, co všechno se do kroniky zapisuje a měli velkou radost, když na fotografiích viděli své příbuzné a známé. Děkujeme paní Zvoníčkové za příjemnou besedu.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Beseda nad kronikou obce” již byla zobrazena 363x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

22.01.2018
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg