Beseda s panem Zimovčákem

- napsáno 26. února 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zimovcak-16-velka

V pátek 26. 2. 2016 navštívil naši školu pan Josef Zimovčák. Pan Zimovčák již mnoho let jezdí na vysokém historickém kole a dosáhl na něm mnoho významných úspěchů. V roce 2010 založil nadační fond a poprvé uskutečnil jízdu Na kole dětem, aby podpořil léčbu onkologicky nemocných dětí. Tuto akci organizuje od té doby každý rok. Pan Zimovčák je pro nás velkým vzorem, protože si před sebe klade vysoké, zdánlivě nesplnitelné cíle jak sportovní, tak životní, kterých se pak snaží dosáhnout.

Beseda byla pro naše žáky velkým přínosem. Na závěr si někteří odvážlivci vyzkoušeli jízdu na historickém kole.

zpráva „Beseda s panem Zimovčákem” již byla zobrazena 585x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.