ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Beseda s panem Zimovčákem

- napsáno 26. února 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zimovcak-16-velka

V pátek 26. 2. 2016 navštívil naši školu pan Josef Zimovčák. Pan Zimovčák již mnoho let jezdí na vysokém historickém kole a dosáhl na něm mnoho významných úspěchů. V roce 2010 založil nadační fond a poprvé uskutečnil jízdu Na kole dětem, aby podpořil léčbu onkologicky nemocných dětí. Tuto akci organizuje od té doby každý rok. Pan Zimovčák je pro nás velkým vzorem, protože si před sebe klade vysoké, zdánlivě nesplnitelné cíle jak sportovní, tak životní, kterých se pak snaží dosáhnout.

Beseda byla pro naše žáky velkým přínosem. Na závěr si někteří odvážlivci vyzkoušeli jízdu na historickém kole. 

 → přejít na fotogalerii

zpráva „Beseda s panem Zimovčákem” již byla zobrazena 555x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

23.04.2018
Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

20.04.2018
Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
grafická úprava a správa stránek, redakční systém, použité fotografie
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg