Beseda s policií 2017 - 5. a 8. ročník

- napsáno 1. listopadu 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6262-velkaI v letošním školním roce proběhla v 5. a 8. ročníku v rámci prevence rizikových jevů beseda s policií ČR. Po zhlédnutí filmové ukázky zaměřené na aktuální témata – „Opatrnost při jednání s neznámými lidmi“, „Kyberšikana a její následky“ se žáci dověděli zajímavé a užitečné informace týkající se nejen těchto témat.

Alena Škubníková

zpráva „Beseda s policií 2017 - 5. a 8. ročník” již byla zobrazena 94x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.