Betlém Horní Lideč 2018

- napsáno 13. prosince 2018 v kategorii Exkurze-výlety autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-0520-velka

úterý 11. 12. 2018 navštívili žáci 3. a 4. ročníku výstavu betlému v Horním Lidči. Po zhlédnutí krátkého filmu, který nám příjemně navodil atmosféru Vánoc, jsme si celou expozici důkladně prohlédli. Potom si žáci nakoupili drobné dárky a spokojeni jsme se vrátili domů. Betlém  se dětem moc líbil a o to víc se začaly těšit na přicházející Vánoce.

N. Hnaníčková, M. Petrů, tř. uč 3. a 4. ročníku

zpráva „Betlém Horní Lideč 2018” již byla zobrazena 161x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.