Betlém Horní Lideč

- napsáno 21. prosince 2015 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

betlem-horni-lidec-15-velka

V pátek 18. 12. 2015 navštívili žáci 4. a 5. ročníku výstavu betlému v Horním Lidči. Po zhlédnutí krátkého filmu, který nám příjemně navodil atmosféru Vánoc, jsme si celou expozici důkladně prohlédli. Výstava se dětem moc líbila a o to víc se začaly těšit na přicházející Vánoce.

zpráva „Betlém Horní Lideč” již byla zobrazena 498x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.