ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Bible a my

- napsáno 5. prosince 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zsql6fnx8lh8wznosw79dlse0qqkoosrx936xgm7hv9js7-3bq9bm8wyz2jrpftu7ldnelo-780

Poslední říjnový týden proběhlo ve 4. – 9. ročníku v rámci křesťanské výchovy školní kolo celostátní dějepisné soutěže Bible a my. Soutěžilo se ve třech kategoriích a  ti nejlepší se zúčastnili ve čtvrtek 27. listopadu okresního kola ve Zlíně. Po vyřešení tématického testu následovalo veřejné finále, kde soutěžící dostávali otázky a museli co nejpřesněji a nejrychleji odpovědět. V těžké konkurenci podali naši žáci úctyhodné výkony, za které si zaslouží velkou pochvalu!

Umístění žáků:
I.kategorie (4. a 5.ročník):
Anežka Hrnčiříková – 4.místo
II.kategorie (6. a 7.ročník):
Daniel Dulka – 5.místo
Ondřej Hnilo – 6.místo
III.kategorie (8. a 9.ročník):
Pavel Bařinka –  5.místo
Jan Vilímek –7.místo
zpráva „Bible a my” již byla zobrazena 771x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg