Bible a my

- napsáno 5. prosince 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zsql6fnx8lh8wznosw79dlse0qqkoosrx936xgm7hv9js7-3bq9bm8wyz2jrpftu7ldnelo-780

Poslední říjnový týden proběhlo ve 4. – 9. ročníku v rámci křesťanské výchovy školní kolo celostátní dějepisné soutěže Bible a my. Soutěžilo se ve třech kategoriích a  ti nejlepší se zúčastnili ve čtvrtek 27. listopadu okresního kola ve Zlíně. Po vyřešení tématického testu následovalo veřejné finále, kde soutěžící dostávali otázky a museli co nejpřesněji a nejrychleji odpovědět. V těžké konkurenci podali naši žáci úctyhodné výkony, za které si zaslouží velkou pochvalu!

Umístění žáků:
I.kategorie (4. a 5.ročník):
Anežka Hrnčiříková – 4.místo
II.kategorie (6. a 7.ročník):
Daniel Dulka – 5.místo
Ondřej Hnilo – 6.místo
III.kategorie (8. a 9.ročník):
Pavel Bařinka –  5.místo
Jan Vilímek –7.místo
zpráva „Bible a my” již byla zobrazena 731x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel