ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Canisterapie 2015

- napsáno 26. ledna 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

kanisterapie-15-velka

Canisterapie je podpůrná terapie, při které se využívá kontaktu člověka se psem. Cílem této terapie je pomáhat handicapovaným a starším lidem s plněním běžných každodenních potřeb – podávání klíčů, mobilu, sundáváním čepice, rukavic…

Tuto terapii přišla našim dětem předvést paní Kuncová se svým čtyřnohým pomocníkem Darou.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Canisterapie 2015” již byla zobrazena 523x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg