Canisterapie ve školní družině

- napsáno 12. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1473-velka

Ve středu 11. 5. 2016 navštívila školní družinu paní Junaštíková z Bojkovic z občanského sdružení Labradoří pac. Přivezla si s sebou terapeutického
pejska Arisku a felinoterapeutického kocourka Adama. Společně s dětmi zahráli pohádku O pejskovi a kočičce, jak pekli dort. Následovala ukázka se zaměřením na správný přístup a chování ke psovi i jak se ubránit případnému útoku na člověka. Vše probíhalo prakticky a děti se zapojily do všech činností. Na závěr si zakoupily pěkné fotografie pejsků a kočiček.

Hana Bartošová

zpráva „Canisterapie ve školní družině” již byla zobrazena 491x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.