ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Cesta do Finska (projekt Comenius II)

- napsáno 10. září 2010 v kategorii Školní projekty autorem Mgr. Pavla Růžičková

zs-stitna-2010-projekt-comenius-finsko-01-uvod Ve dnech 4. – 10. září 2010 proběhlo ve Finsku – městě Kuopiu další setkání škol, které se podílí na společném projektu Comenius II. Kromě finských učitelů se této akce zúčastnili i zástupci Španělska a Turecka.

 

Naši školu zastupovali Josef Hnaníček, Libuše Šeligová a Pavla Růžičková. Program pokračuje tvorbou společné pohádky pro děti, která vyjde v anglickém jazyce. Hlavními postavami této pohádky budou nejoblíbenější hrdinové jednotlivých zemí. Naším pohádkovým hrdinou je hloupý Honza. Pobyt ve Finsku se nám velmi líbil a těšíme se na závěrečné setkání všech škol v červnu příštího roku ve Španělsku.

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Cesta do Finska (projekt Comenius II)” již byla zobrazena 2105x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ. 

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

  • Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku 
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Kritéria pro přijímání žáků do 1. třídy

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg