Cestujeme s Večerníčkem 2015

- napsáno 23. října 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

putovani-s-vecernickem-15-velka

Žáci 3. třídy rádi soutěží, proto se zapojili v pátek 23. 10. 2015 do dalšího zábavného ověřování vědomostí z předmětu Člověk a jeho čas.

Kvíz „Cestujeme s Večerníčkem“ jim připomněl učivo o naší republice a sousedních státech. Pohádkové postavičky z různých zemí dětem představily svou vlast.

Po splnění úkolů žáci vyprávěli, ve kterých státech už byli a co zajímavého zažili.

Mgr. Zdenka Vargová

zpráva „Cestujeme s Večerníčkem 2015” již byla zobrazena 561x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.