Cestujeme s Večerníčkem 2016

- napsáno 15. prosince 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vecernicek-005-451

Žáci 3. třídy rádi soutěží, proto se zapojili v úterý 6. 12. 2016 do zábavného ověřování vědomostí z předmětu Člověk a jeho svět.

Kvíz „Cestujeme s Večerníčkem“ jim připomněl učivo o naší republice a sousedních státech. Pohádkové postavičky z různých zemí dětem představily svou vlast. Po splnění úkolů žáci vyprávěli, ve kterých státech už byli a co zajímavého zažili.

Mgr. Jarmila Jankových

zpráva „Cestujeme s Večerníčkem 2016” již byla zobrazena 304x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel