ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Cestujeme s Večerníčkem 2016

- napsáno 15. prosince 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

vecernicek-005-451

Žáci 3. třídy rádi soutěží, proto se zapojili v úterý 6. 12. 2016 do zábavného ověřování vědomostí z předmětu Člověk a jeho svět.

Kvíz „Cestujeme s Večerníčkem“ jim připomněl učivo o naší republice a sousedních státech. Pohádkové postavičky z různých zemí dětem představily svou vlast. Po splnění úkolů žáci vyprávěli, ve kterých státech už byli a co zajímavého zažili.

                                                                                 Mgr. Jarmila Jankových

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Cestujeme s Večerníčkem 2016” již byla zobrazena 372x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg