Charity Jam

- napsáno 20. dubna 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

p4195877-732

Dne 19. 4. 2018 se v rámci výuky výchovy k občanství konala pro 8. a 9. ročník beseda s MAGDOU BAŘINKOVOU, t. č. studentkou vysoké školy, která je angažovaná v Charity Jam (http://charityjam.cz/index.php ).

Charity Jam  je  každoroční BMX závod, který se koná v Bikeparku v městě Brumov-Bylnice. Závodů se účastní špičky České i Slovenské republiky. Veškerý finanční výtěžek z této akce je věnovaný konkrétnímu dítěti (nebo více dětěm) ze Zlínského kraje, které je (jsou) mentálně a tělesně postižené (každý rok jiné dítě). Žáci zhlédli zajímavou prezentaci  o činnosti CHARITY JAM. Seznámili se i s konkrétními příběhy jednotlivých sponzorovaných dětí. Beseda byla velmi přínosná pro život. Děkujeme Magdě Bařinkové, že si na nás udělala čas a přišla mezi nás.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Charity Jam” již byla zobrazena 137x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.