ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Charity Jam

- napsáno 20. dubna 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

p4195877-732

Dne 19. 4. 2018 se v rámci výuky výchovy k občanství konala pro 8. a 9. ročník beseda s MAGDOU BAŘINKOVOU, t. č. studentkou vysoké školy, která je angažovaná v Charity Jam (http://charityjam.cz/index.php ).  

 

Charity Jam  je  každoroční BMX závod, který se koná v Bikeparku v městě Brumov-Bylnice. Závodů se účastní špičky České i Slovenské republiky. Veškerý finanční výtěžek z této akce je věnovaný konkrétnímu dítěti (nebo více dětěm) ze Zlínského kraje, které je (jsou) mentálně a tělesně postižené (každý rok jiné dítě). Žáci zhlédli zajímavou prezentaci  o činnosti CHARITY JAM. Seznámili se i s konkrétními příběhy jednotlivých sponzorovaných dětí. Beseda byla velmi přínosná pro život. Děkujeme Magdě Bařinkové, že si na nás udělala čas a přišla mezi nás.

                                                                      Mgr. Renata Chromíková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Charity Jam” již byla zobrazena 292x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg