Charity Jam

- napsáno 20. dubna 2018 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

p4195877-732

Dne 19. 4. 2018 se v rámci výuky výchovy k občanství konala pro 8. a 9. ročník beseda s MAGDOU BAŘINKOVOU, t. č. studentkou vysoké školy, která je angažovaná v Charity Jam (http://charityjam.cz/index.php ).

Charity Jam  je  každoroční BMX závod, který se koná v Bikeparku v městě Brumov-Bylnice. Závodů se účastní špičky České i Slovenské republiky. Veškerý finanční výtěžek z této akce je věnovaný konkrétnímu dítěti (nebo více dětěm) ze Zlínského kraje, které je (jsou) mentálně a tělesně postižené (každý rok jiné dítě). Žáci zhlédli zajímavou prezentaci  o činnosti CHARITY JAM. Seznámili se i s konkrétními příběhy jednotlivých sponzorovaných dětí. Beseda byla velmi přínosná pro život. Děkujeme Magdě Bařinkové, že si na nás udělala čas a přišla mezi nás.

Mgr. Renata Chromíková

zpráva „Charity Jam” již byla zobrazena 272x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

12.03.2019
Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve úterý 16. 4. 2019 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy