ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Coca-Cola Cup 2015/2016

- napsáno 22. října 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

coca-cola-15-stitna-velka

Ve středu 21. října proběhlo další měření sil našich školních reprezentantů v rámci celorepublikového turnaje Coca-Cola Cup. Obvodní kolo naší skupiny se tentokrát odehrálo v areálu TJ Štítná nad Vláří. Tým ZŠ Gabry a Málinky postupně porazil ZŠ Bílovice 7:0, ZŠ Hluk 1:0 a ZŠ Strání 4:3… (střelci: P. Malaník 6, D. Dulka 2, Š. Hrnčiřík 2, M.Černý 1 a J. Vítek 1). Tři vítězství = postup do jarního regionálního kola!!! Děkuji všem hráčům za reprezentaci! Velké díky patří také TJ Štítná za poskytnutí zázemí. 

                                                                     Mgr. Bronislav Šenkeřík
zpráva „Coca-Cola Cup 2015/2016” již byla zobrazena 449x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg