ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Coca-Cola Cup 2016 - 2. místo

- napsáno 14. dubna 2016 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1116-velka

Velkého úspěchu dosáhli naši fotbalisté, kteří skončili na 2. místě ve finále krajského kola fotbalové soutěže COCA COLA CUP. Nad naše síly byli až skvělí hráči ZŠ Uherské Hradiště. Děkujeme chlapcům za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Coca-Cola Cup 2016 - 2. místo” již byla zobrazena 320x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg