COCA - COLA CUP 2017

- napsáno 3. října 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3631-velka

I tento školní rok jsme se přihlásili do celorepublikové fotbalové soutěže COCA COLA CUP. Naši školu reprezentuje výběr žáků 2. stupně (mezní ročníky jsou podmíněny ze strany organizátora). V 0. kole (kvalifikačním) jsme na hřišti TJ Štítná změřili síly s hráči ze ZŠ Újezd a ZŠ Vlachovice. Oba zápasy jsme vyhráli shodně 6:0. Postupujeme tedy do dalšího kola, které by se mělo odehrát ještě letos na podzim. O výsledcích samozřejmě budeme informovat.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „COCA - COLA CUP 2017” již byla zobrazena 459x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel