ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

COCA - COLA CUP 2017

- napsáno 3. října 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3631-velka

I tento školní rok jsme se přihlásili do celorepublikové fotbalové soutěže COCA COLA CUP. Naši školu reprezentuje výběr žáků 2. stupně (mezní ročníky jsou podmíněny ze strany organizátora). V 0. kole (kvalifikačním) jsme na hřišti TJ Štítná změřili síly s hráči ze ZŠ Újezd a ZŠ Vlachovice. Oba zápasy jsme vyhráli shodně 6:0. Postupujeme tedy do dalšího kola, které by se mělo odehrát ještě letos na podzim. O výsledcích samozřejmě budeme informovat.

                                               Mgr. Bronislav Šenkeřík

→ přejít na fotogalerii

zpráva „COCA - COLA CUP 2017” již byla zobrazena 459x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit. 

Pozvánka – Dny řemesel


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg