COCA - COLA CUP 2017

- napsáno 3. října 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3631-velka

I tento školní rok jsme se přihlásili do celorepublikové fotbalové soutěže COCA COLA CUP. Naši školu reprezentuje výběr žáků 2. stupně (mezní ročníky jsou podmíněny ze strany organizátora). V 0. kole (kvalifikačním) jsme na hřišti TJ Štítná změřili síly s hráči ze ZŠ Újezd a ZŠ Vlachovice. Oba zápasy jsme vyhráli shodně 6:0. Postupujeme tedy do dalšího kola, které by se mělo odehrát ještě letos na podzim. O výsledcích samozřejmě budeme informovat.

Mgr. Bronislav Šenkeřík

zpráva „COCA - COLA CUP 2017” již byla zobrazena 414x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.