COCA-COLA CUP finále

- napsáno 11. dubna 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4883-velkaNašim fotbalistům se podařilo napravit neúspěch z VSL a v krajském finálovém turnaji COCA COLA CUP obsadili celkové 2. místo. K vytouženému postupu scházel jen malý krůček, když po dvou výhrách nám stačilo remizovat s fotbalisty ze sportovní třídy Synot Uherské Hradiště. Prohra 0:1 nás bude dlouho mrzet. Děkuji chlapcům za skvělé sportovní výsledky během celého letošního školního roku.

Mgr. Josef Hnaníček

zpráva „COCA-COLA CUP finále” již byla zobrazena 253x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.