COCA-COLA CUP finále

- napsáno 11. dubna 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4883-velkaNašim fotbalistům se podařilo napravit neúspěch z VSL a v krajském finálovém turnaji COCA COLA CUP obsadili celkové 2. místo. K vytouženému postupu scházel jen malý krůček, když po dvou výhrách nám stačilo remizovat s fotbalisty ze sportovní třídy Synot Uherské Hradiště. Prohra 0:1 nás bude dlouho mrzet. Děkuji chlapcům za skvělé sportovní výsledky během celého letošního školního roku.

Mgr. Josef Hnaníček

zpráva „COCA-COLA CUP finále” již byla zobrazena 315x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.