ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

COCA-COLA CUP finále

- napsáno 11. dubna 2017 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4883-velkaNašim fotbalistům se podařilo napravit neúspěch z VSL a v krajském finálovém turnaji COCA COLA CUP obsadili celkové 2. místo. K vytouženému postupu scházel jen malý krůček, když po dvou výhrách nám stačilo remizovat s fotbalisty ze sportovní třídy Synot Uherské Hradiště. Prohra 0:1 nás bude dlouho mrzet. Děkuji chlapcům za skvělé sportovní výsledky během celého letošního školního roku.

                                             Mgr. Josef Hnaníček

→ přejít na fotogalerii

zpráva „COCA-COLA CUP finále” již byla zobrazena 370x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg