ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Coca-Cola Cup Staré Město

- napsáno 10. dubna 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

coca-cola-14-velka

Fotbalisté ze 7. – 9. ročníku nás příkladným způsobem reprezentovali na 13. ročníku celonárodní fotbalové soutěže Coca-Cola Cup. Jejich vítězné tažení skončilo až v regionálním kole ve Starém Městě, kde skončili na druhém, nepostupovém místě. Děkujeme všem chlapcům za skvělou reprezentaci školy!

zpráva „Coca-Cola Cup Staré Město” již byla zobrazena 505x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg