Coca-Cola Cup Staré Město

- napsáno 10. dubna 2015 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

coca-cola-14-velka

Fotbalisté ze 7. – 9. ročníku nás příkladným způsobem reprezentovali na 13. ročníku celonárodní fotbalové soutěže Coca-Cola Cup. Jejich vítězné tažení skončilo až v regionálním kole ve Starém Městě, kde skončili na druhém, nepostupovém místě. Děkujeme všem chlapcům za skvělou reprezentaci školy!

zpráva „Coca-Cola Cup Staré Město” již byla zobrazena 485x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel