ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Coca-Cola Cup Slavičín

- napsáno 6. listopadu 2014 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

coca-cola-slav-velka

Ve středu 5.11.2014 pokračovalo naše tažení turnajem Coca-Cola Cup. Tentokrát jsme zavítali do nedalekého Slavíčína, kde jsme postupně změřili síly s místní ZŠ Slavičín (0:0), ZŠ Strání (1:1, P. Malaník) a ZŠ Uherský Brod (2:0, L. Kamenčák a M. Králík). S pěti body jsme obsadili první místo v tabulce a postoupili do regionálního kola, kterým bude turnaj pokračovat na jaře 2015. Všem hráčům ZŠ Štítná děkuji za podané výkony a reprezentaci školy. 


                                                                      Mgr. Bronislav Šenkeřík
zpráva „Coca-Cola Cup Slavičín” již byla zobrazena 687x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit. 

Pozvánka – Dny řemesel


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg