Čteme si pro radost 2015

- napsáno 25. května 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

cteme-si-pro-radost-15-velka

V rámci projektu „Čteme si pro radost,“ si děti 1. stupně připomněly spisovatelku Amálii Kutinovou a její  knížky o Gabře a Málince, ve kterých popisuje své dětství na břehu Járku.
Anežka Hrnčiříková a Petra Hýblová z 5. třídy seznámily své spolužáky s hrdinkami z těchto knížek, které čtou velcí i malí čtenáři z našeho regionu.
Čtvrťáci pak přečetli krátké úryvky z knížky „Gabra a Málinka, povedené dcerky“.
Třeťáci předvedli zdařilou dramatizaci tří příběhů z této knížky -   STRAŠIDLO, BABIČČIN SVÁTEK, KOSTELNÍK S FARÁŘEM VE ŠKOLE. Malí herci si vyrobili také vlastní kulisy a rekvizity.
Divadlo se všem moc líbilo a třeťáci sklidili zasloužený velký potlesk.

Mgr. Markéta Petrů

zpráva „Čteme si pro radost 2015” již byla zobrazena 562x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.