Čtení pro radost 2017

- napsáno 1. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

cteme-pro-radost-002-703

O tom, že žáci 5. třídy dobře a rádi čtou nikdo nepochybuje, ale že se pokusí o vlastní tvorbu, to udělalo radost všem.  Páťáci pod vedením paní učitelky Markéty Petrů vymysleli spoustu pohádkových  příběhů, které  přepsali formou „ malovaného čtení“.  V pondělí  30. 5. 1017 překvapili  žáky 1. třídy a své nejlepší práce jim přinesli. Nejprve jim jednu pohádku přečetli sami. Dětem se líbila a tak se za pomoci svých kamarádů s chutí začetli do nových příběhů a předvedli své čtení. Přesvědčili starší spolužáky, že i oni rádi čtou. Společně prožili příjemné chvilky.

Zdenka Vargová

zpráva „Čtení pro radost 2017” již byla zobrazena 322x

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.