Čtení pro radost 2017

- napsáno 1. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

cteme-pro-radost-002-703

O tom, že žáci 5. třídy dobře a rádi čtou nikdo nepochybuje, ale že se pokusí o vlastní tvorbu, to udělalo radost všem.  Páťáci pod vedením paní učitelky Markéty Petrů vymysleli spoustu pohádkových  příběhů, které  přepsali formou „ malovaného čtení“.  V pondělí  30. 5. 1017 překvapili  žáky 1. třídy a své nejlepší práce jim přinesli. Nejprve jim jednu pohádku přečetli sami. Dětem se líbila a tak se za pomoci svých kamarádů s chutí začetli do nových příběhů a předvedli své čtení. Přesvědčili starší spolužáky, že i oni rádi čtou. Společně prožili příjemné chvilky.

Zdenka Vargová

zpráva „Čtení pro radost 2017” již byla zobrazena 182x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.