ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Čtení pro radost 2017

- napsáno 1. června 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

cteme-pro-radost-002-703

O tom, že žáci 5. třídy dobře a rádi čtou nikdo nepochybuje, ale že se pokusí o vlastní tvorbu, to udělalo radost všem.  Páťáci pod vedením paní učitelky Markéty Petrů vymysleli spoustu pohádkových  příběhů, které  přepsali formou „ malovaného čtení“.  V pondělí  30. 5. 1017 překvapili  žáky 1. třídy a své nejlepší práce jim přinesli. Nejprve jim jednu pohádku přečetli sami. Dětem se líbila a tak se za pomoci svých kamarádů s chutí začetli do nových příběhů a předvedli své čtení. Přesvědčili starší spolužáky, že i oni rádi čtou. Společně prožili příjemné chvilky.

                            Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Čtení pro radost 2017” již byla zobrazena 378x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg