ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Čtú Valaši, čtú - 2012

- napsáno 9. února 2012 v kategorii Kultura autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

ctu-valasi-ctu-12-22

V úterý 7. února 2012 se uskutečnila přehlídka nejlepších čtenářů soutěže Čtú Valaši, čtú, kterou zaštiťuje rádio Valaška.

Třídní kola proběhla ve všech ročnících, takže soutěže se zúčastnili všichni žáci naší školy. Děti si zvolily knihu a úryvek podle svého zájmu. Zazněly texty mnoha spisovatelů. Bylo velmi příjemné poslouchat, s jakou chutí a zápalem děti četly ukázky ze svých oblíbených knih.

Vítězové ročníků budou natočeni redaktorem rádia Valaška pro audiozáznam, který bude zpřístupněn na webových stránkávh rádia.

→ přejít na fotogalerii

 

 

zpráva „Čtú Valaši, čtú - 2012” již byla zobrazena 1351x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg