ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

DEBL 2016

- napsáno 8. června 2016 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2897-velka

V květnu letošního roku byl sehrán turnaj dvojic " Debl 2016". Letos se zúčastnilo 18 dvojic ze 6. – 9. ročníku. Rozděleni byli do čtyř skupin. Vítězové těchto skupin se utkali 6. 6. 2016 ve finále a bojovali o „Zlatý pohár.“ Během turnaje žáci podávali výborné výkony a ukázali, že volejbal umí a baví je. Pozadu nezůstali ani žáci nižších ročníků. 

 

Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu na zkrácený set do patnácti. Finále se hrálo na dva hrané sety do dvanácti.

Finále bylo velmi vyrovnané, všechny zápasy skončily 1 : 1, takže nakonec rozhodovaly míče v turnaji. Všem žákům, kteří stáli na stupních vítězů blahopřeji a přeji jim ještě mnoho sportovních úspěchů.

Výsledky:

1. místo:      Kateřina Hnilová, Patrik Malaník  ( 9. tř, 8. A )

2. místo :     Natálie Kujová, Daniel Dulka  ( 8. A )

3. místo :     Jiří Vítek, Šimon Hrnčiřík  ( 9. tř., 8. B )

4. místo:      Jakub Pippal, David Tkadlec  ( 7. tř )

                                                                                                                                                                             Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „DEBL 2016” již byla zobrazena 463x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg