ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Debl 2017

- napsáno 12. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5521-velka

Během měsíce června se uskutečnil již další v pořadí turnaj dvojic „Debl“ ve volejbalu žáků  6. – 9. ročníku. Letos se přihlásilo 18 dvojic, které byly rozděleny do čtyř skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finále 7. 6. 2017 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menší hřiště a poslední získaný bod byl 12.

 

                                                                                       

Žáci předváděli hezkou hru, bavilo je to a snažili se bojovat o každý míč. Odměnou jim byl zlatý pohár. Vítězi letošního ročníku, kteří se radovali z poháru, se stali Patrik Malaník a Tomáš Rak, oba žáci 9. A. Všem dvojicím na prvních čtyřech místech blahopřeji a věřím, že si i po opuštění naší školy volejbal rádi zahrají.

 

Pořadí: 1. místo     Patrik Malaník, Tomáš Rak -  9. A

               2. místo    Denisa Hnaníčková , Bára Šuráňová  -  9. A

               3. místo    Lenka Krejčířová, Katka Fojtíková  -  9.B

               4. místo    Tereza Jablečníková, Adéla Pastyříková   -  9. B

Mgr. N. Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

 

zpráva „Debl 2017” již byla zobrazena 534x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg