Debl 2017

- napsáno 12. června 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-5521-velka

Během měsíce června se uskutečnil již další v pořadí turnaj dvojic „Debl“ ve volejbalu žáků  6. – 9. ročníku. Letos se přihlásilo 18 dvojic, které byly rozděleny do čtyř skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finále 7. 6. 2017 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menší hřiště a poslední získaný bod byl 12.

Žáci předváděli hezkou hru, bavilo je to a snažili se bojovat o každý míč. Odměnou jim byl zlatý pohár. Vítězi letošního ročníku, kteří se radovali z poháru, se stali Patrik Malaník a Tomáš Rak, oba žáci 9. A. Všem dvojicím na prvních čtyřech místech blahopřeji a věřím, že si i po opuštění naší školy volejbal rádi zahrají.

Pořadí: 1. místo     Patrik Malaník, Tomáš Rak -  9. A

2. místo    Denisa Hnaníčková , Bára Šuráňová  -  9. A

3. místo    Lenka Krejčířová, Katka Fojtíková  -  9.B

4. místo    Tereza Jablečníková, Adéla Pastyříková   -  9. B

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Debl 2017” již byla zobrazena 283x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.