Debl 2018

- napsáno 7. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6057-velkaV měsíci květnu a začátkem června se uskutečnil již další v pořadí turnaj dvojic „Debl“ ve volejbalu žáků  6. – 9. ročníku. Letos se přihlásilo 15 dvojic, které byly rozděleny do tří skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finále 5. 6. 2017 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menší hřiště a poslední získaný bod byl 12.

Žáci se snažili hrát hezkou hru, bavilo je to a snažili se bojovat o každý míč. Odměnou jim byl zlatý pohár. Vítězi letošního ročníku, kteří se z ceny radovali, se stali Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.) Všem dvojicím na prvních třech místech blahopřeji a věřím, že si i po opuštění naší školy volejbal rádi zahrají a pro mladší budou motivací na další rok.

Výsledky:   1. Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.)

2. David Struhař, David Tkadlec (9. tř.)

3. Dorota Pippalová, Sára Strnadová (8. tř.)

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Debl 2018” již byla zobrazena 154x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.