Debl 2018

- napsáno 7. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6057-velkaV měsíci květnu a začátkem června se uskutečnil již další v pořadí turnaj dvojic „Debl“ ve volejbalu žáků  6. – 9. ročníku. Letos se přihlásilo 15 dvojic, které byly rozděleny do tří skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finále 5. 6. 2017 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menší hřiště a poslední získaný bod byl 12.

Žáci se snažili hrát hezkou hru, bavilo je to a snažili se bojovat o každý míč. Odměnou jim byl zlatý pohár. Vítězi letošního ročníku, kteří se z ceny radovali, se stali Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.) Všem dvojicím na prvních třech místech blahopřeji a věřím, že si i po opuštění naší školy volejbal rádi zahrají a pro mladší budou motivací na další rok.

Výsledky:   1. Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.)

2. David Struhař, David Tkadlec (9. tř.)

3. Dorota Pippalová, Sára Strnadová (8. tř.)

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Debl 2018” již byla zobrazena 125x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.