ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Debl 2018

- napsáno 7. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

 

img-6057-velkaV měsíci květnu a začátkem června se uskutečnil již další v pořadí turnaj dvojic „Debl“ ve volejbalu žáků  6. – 9. ročníku. Letos se přihlásilo 15 dvojic, které byly rozděleny do tří skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finále 5. 6. 2017 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menší hřiště a poslední získaný bod byl 12.

                                                                                  

Žáci se snažili hrát hezkou hru, bavilo je to a snažili se bojovat o každý míč. Odměnou jim byl zlatý pohár. Vítězi letošního ročníku, kteří se z ceny radovali, se stali Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.) Všem dvojicím na prvních třech místech blahopřeji a věřím, že si i po opuštění naší školy volejbal rádi zahrají a pro mladší budou motivací na další rok.

Výsledky:   1. Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.)

                 2. David Struhař, David Tkadlec (9. tř.)

                 3. Dorota Pippalová, Sára Strnadová (8. tř.)

                                                                                                                                                                                                    Mgr. N. Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Debl 2018” již byla zobrazena 282x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg