Debl 2018

- napsáno 7. června 2018 v kategorii Sport autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-6057-velkaV měsíci květnu a začátkem června se uskutečnil již další v pořadí turnaj dvojic „Debl“ ve volejbalu žáků  6. – 9. ročníku. Letos se přihlásilo 15 dvojic, které byly rozděleny do tří skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finále 5. 6. 2017 o celkového vítěze. Hrálo se podle platných pravidel šestkového volejbalu, jen na menší hřiště a poslední získaný bod byl 12.

Žáci se snažili hrát hezkou hru, bavilo je to a snažili se bojovat o každý míč. Odměnou jim byl zlatý pohár. Vítězi letošního ročníku, kteří se z ceny radovali, se stali Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.) Všem dvojicím na prvních třech místech blahopřeji a věřím, že si i po opuštění naší školy volejbal rádi zahrají a pro mladší budou motivací na další rok.

Výsledky:   1. Michael Urban (9. tř.) a Dominik Hnilo (8. tř.)

2. David Struhař, David Tkadlec (9. tř.)

3. Dorota Pippalová, Sára Strnadová (8. tř.)

Mgr. N. Hnaníčková

zpráva „Debl 2018” již byla zobrazena 321x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

20.08.2019
Oznamujeme rodičům nových žáků, že od pondělí 26. 8. 2019 si mohou  od 8,00 do 14,00 hodin vyzvedávat v kanceláři ŠJ čipy a informační leták ke stravování. Záloha na čip činí 100 Kč.

Ceny stravného od 1. 9. 2019

• 7 – 10 let         26,– Kč
  • 11 – 14 let       27,– Kč
  • 15 a více let    28,– Kč

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

Cena obědu činí 75,– Kč.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září