ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Den dětí 2017

- napsáno 31. května 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

cteme-pro-radost

Oslava Dne dětí proběhla v tomto školním roce formou návštěvy filmového představení. Žáci 2. stupně navštívili v pondělí 29. 6.  filmový festival ve Zlíně, kde zhlédli snímek Z Paříže do Paříže. Žáci 1. stupně jeli v úterý do Valašských Klobouk na filmové představení ve 3D projekci s názvem Zpívej. Oba filmy se dětem velmi líbily. 

zpráva „Den dětí 2017” již byla zobrazena 249x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg