ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Den matek 2018

- napsáno 10. května 2018 v kategorii autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  img-5744-808

Všichni zaměstnanci školy děkují maminkám za jejich práci, lásku a péči, kterou svým dětem věnují a přejí jim hodně radosti z pokroků a úspěchů svých dětí. Děti připravily maminkám jako výraz své lásky malý dáreček, který jim předají v pátek po návratu ze školy. Těšíme se, že dárek splní očekávání a udělá všem maminkám mnoho radosti. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Den matek 2018” již byla zobrazena 276x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg