Den matek

- napsáno 6. května 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1446-velka

V neděli 8. 5. 2016 budou děti přát svým maminkám ke Svátku matek. Žáci 1. stupně si připravili drobné dárečky a přáníčka. Na 2. stupni napsaly děti svým maminkám dopis, který bude doručen poštou. Přejeme maminkám, aby každá dostala od svého dítěte ten nejkrásnější dárek a dopis.

zpráva „Den matek” již byla zobrazena 636x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.