ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Den mikroregionu Jižní Valašsko

- napsáno 12. září 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-20160909-111007-431

V pátek 9. 9. 2016 se ve Valašských Kloboukách konal Den mikroregionu Jižní Valašsko. V kulturním programu vystoupily i děti, které navštěvují národopisný kroužek Javorníček. Na pozvání pořadatelů se této akce zúčastnili i naši osmáci, kteří se zde mohli zapojit do různých poznávacích soutěží, prohlédnout si stánky s prezentacemi obcí a ukázkami řemesel. Děkujeme paní učitelce Zdence Vargové a Kláře Noskové za nácvik programu. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Den mikroregionu Jižní Valašsko” již byla zobrazena 474x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg