ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Den Slabikáře 2014

- napsáno 21. listopadu 2014 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

predavani-slabikare-14-velka-1

Čtvrtek 20. 11. 2014 byl pro naše prvňáčky a jejich rodiče něčím výjimečný. Děti obdržely totiž svoji první knihu – Slabikář. Svým rodičům dokázaly, že už umí číst první písmena, slabiky a jednoduchá slova. Práce se jim dařila, odměnou jim byl panem ředitelem předaný krásný Slabikář. Děti si pak se svými rodiči Slabikář prohlédly. Nepřítomné rodiče zastoupila paní vychovatelka.

Věřím, že radost ze čtení dětem vydrží i do budoucna.

                                                       Mgr. Jarmila Jankových

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Den Slabikáře 2014” již byla zobrazena 512x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg