Den Slabikáře 2014

- napsáno 21. listopadu 2014 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

predavani-slabikare-14-velka-1

Čtvrtek 20. 11. 2014 byl pro naše prvňáčky a jejich rodiče něčím výjimečný. Děti obdržely totiž svoji první knihu – Slabikář. Svým rodičům dokázaly, že už umí číst první písmena, slabiky a jednoduchá slova. Práce se jim dařila, odměnou jim byl panem ředitelem předaný krásný Slabikář. Děti si pak se svými rodiči Slabikář prohlédly. Nepřítomné rodiče zastoupila paní vychovatelka.

Věřím, že radost ze čtení dětem vydrží i do budoucna.

Mgr. Jarmila Jankových

zpráva „Den Slabikáře 2014” již byla zobrazena 498x

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :

• sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme.