Den slabikáře v ZŠ Štítná

- napsáno 16. listopadu 2011 v kategorii Ze školy autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnost-slabikare-006-uvod Slavnostním dnem pro všechny prvňáčky naší základní školy ve Štítné nad Vláří byla středa 16. listopadu 2011. Byl to Den slabikáře. Děti svým rodičům předvedly, že už umí číst, psát a skládat jednoduchá slova. Protože se jim dařilo, pan ředitel předal každému z nich nový slabikář.

Děti si slabikář společně s rodiči prohlédly a přečetly úvodní stránku. Všichni prvňáčci z něj měli velkou radost. Těší nás, že se na své děti přišli podívat téměř všichni rodiče. Společně jsme strávili velmi pěknou hodinu.

zpráva „Den slabikáře v ZŠ Štítná” již byla zobrazena 1770x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.