ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Den slabikáře v ZŠ Štítná

- napsáno 16. listopadu 2011 v kategorii Ze školy autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

slavnost-slabikare-006-uvod Slavnostním dnem pro všechny prvňáčky naší základní školy ve Štítné nad Vláří byla středa 16. listopadu 2011. Byl to Den slabikáře. Děti svým rodičům předvedly, že už umí číst, psát a skládat jednoduchá slova. Protože se jim dařilo, pan ředitel předal každému z nich nový slabikář.

Děti si slabikář společně s rodiči prohlédly a přečetly úvodní stránku. Všichni prvňáčci z něj měli velkou radost. Těší nás, že se na své děti přišli podívat téměř všichni rodiče. Společně jsme strávili velmi pěknou hodinu. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Den slabikáře v ZŠ Štítná” již byla zobrazena 1770x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg