Den učitelů a učení naruby

- napsáno 26. března 2010 v kategorii Ze školy autorem Administrátor

zs-stitna-2010-den-ucitelu-06-uvod V pátek 26.3.2010 měli žáci 9. třídy možnost si vyzkoušet 1 vyučovací hodinu se svými mladšími spolužáky. Společně s vyučujícími 1. stupně si připravili učivo, pomůcky, didaktické hry, vyučovací programy na interaktivní tabuli a také celou přípravu na danou vyučovací hodinu. Deváťáci svou novou roli nepodcenili a snažili se zaujmout své kamarády, pochválit je, ale i povzbudit při neúspěchu. Přišli na to, že úkol učitele není vždy jednoduchý. Celá akce nás přesvědčila, že mezi různými třídami mohou být dobré vztahy, tak jako nám i letos předvedli žáci a žákyně 9. třídy. Pro nás to byl příjemný a milý dárek ke Dni učitelů.

zpráva „Den učitelů a učení naruby” již byla zobrazena 1104x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

• aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)
  • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
  • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
  •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

Pro vaše dítě jsme objednali: