ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Den Země 2015

- napsáno 7. května 2015 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

dscn0391-776

Ve čtvrtek 7. 5. 2015 jsme pro žáky 2. stupně zorganizovali v rámci Dne Země soutěž, ve které prokázali své znalosti z přírodopisu, ekologie, zeměpisu a vyzkoušeli výpočty týkající se naší planety. Trasa soutěže vedla podél Vláry, kde byla umístěna jednotlivá stanoviště. Na závěr pak měly jednotlivé třídy uhádnout podle indicií název zvířete – pandy. Vítězství získala třída 7.B. 

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem pedagogům, kteří se na akci podíleli.

Mgr. Jitka Tkadlecová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Den Země 2015” již byla zobrazena 572x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg