Děti fitness - mažoretky

- napsáno 28. dubna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mia1-953

Dne 23. 4. 2017 se děvčata, která navštěvují kroužek mažoretek, zúčastnila v Otrokovicích soutěže Děti fitness. Soutěžily zde děti z různých tanečních škol a tanečních skupin. Soutěžilo se v různých disciplínách např.: aerobic, dance show, disco, cheer, majorettes, original dynamic a mnoho dalších. Sjely se zde skupiny ze vzdálenějších měst. Soutěž hodnotila porota složená z odborníků a lektorů tance. Naše holky se na tuto soutěž velice těšily. Do vystoupení daly veškerou energii, úsilí, emoce a samozřejmě nadšení. Za skvěle odtančenou choreogragii si naše děvčata odvezla domů krásné 2. místo. Děkuji  všem za píli a těším se na další společné akce.

Vedoucí kroužku: Klára Trčková

zpráva „Děti fitness - mažoretky” již byla zobrazena 139x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy