Děti fitness - mažoretky

- napsáno 28. dubna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

mia1-953

Dne 23. 4. 2017 se děvčata, která navštěvují kroužek mažoretek, zúčastnila v Otrokovicích soutěže Děti fitness. Soutěžily zde děti z různých tanečních škol a tanečních skupin. Soutěžilo se v různých disciplínách např.: aerobic, dance show, disco, cheer, majorettes, original dynamic a mnoho dalších. Sjely se zde skupiny ze vzdálenějších měst. Soutěž hodnotila porota složená z odborníků a lektorů tance. Naše holky se na tuto soutěž velice těšily. Do vystoupení daly veškerou energii, úsilí, emoce a samozřejmě nadšení. Za skvěle odtančenou choreogragii si naše děvčata odvezla domů krásné 2. místo. Děkuji  všem za píli a těším se na další společné akce.

Vedoucí kroužku: Klára Trčková

zpráva „Děti fitness - mažoretky” již byla zobrazena 345x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.