Dětské hřiště očima malých architektů

- napsáno 8. listopadu 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2473-velka

V pondělí 6. listopadu 2016 proběhla ve školní družině výtvarná soutěž iniciovaná Obecním úřadem ve Štítné nad Vláří na téma
„Návrh dětského hřiště“. Děti si nakreslily svou dětskou představu, jak by takové hřiště mělo vypadat. Návrháři se se zápalem pustili do práce, která je opravdu bavila. Nejlepší návrhy budou oceněny.

Hana Bartošová

zpráva „Dětské hřiště očima malých architektů” již byla zobrazena 329x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.