Dětské hřiště očima malých architektů

- napsáno 8. listopadu 2016 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-2473-velka

V pondělí 6. listopadu 2016 proběhla ve školní družině výtvarná soutěž iniciovaná Obecním úřadem ve Štítné nad Vláří na téma
„Návrh dětského hřiště“. Děti si nakreslily svou dětskou představu, jak by takové hřiště mělo vypadat. Návrháři se se zápalem pustili do práce, která je opravdu bavila. Nejlepší návrhy budou oceněny.

Hana Bartošová

zpráva „Dětské hřiště očima malých architektů” již byla zobrazena 259x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.